Індивидуальним клієнтам

Ознайомтесь з нашими номерами та оберіть найзручніший. Детальніше ...

Ресторан

Скуштуйте найкращі взірці закарпатської та європейської кухні у нашому ресторані або ж отримайте насолоду від горнятка ароматної кави у лоббі-барі! Детальніше ...

Тури та групові замовлення

Стандартні програми та дизайнерські маршрути згідно до будь-яких Ваших побажань для цілорічного відпочинку. Детальніше ...

“ВІТАЄМО ВДОМА!”

Відчуйте атмосферу радості та гостинності у самісінькому центрі Ужгорода.

Наш готель володіє найбільшим номерним фондом в Ужгороді та знаний багаторічними традиціями свого відмінного сервісу! Впродовж багатьох років ми є лідерами за співвідношенням ціна/якість! “Інтурист-Закарпаття є найкращим вибором для Вас!

Останні новини

Аліна Соколова, “Довір мені свій імпорт”

Дякуємо гарно за співпрацю Петру Рясці.
З яким ми вже як рік працюємо і надалі будемо співпрацювати багато-багато років. З Петром, та з усією Резиденцією художників усього світу.

Готель «Інтурист-Закарпаття»
25.02 – 01.03.2017 р.

sokolova00

 

Аліна Соколова, "Довір мені свій імпорт"

Виставка 25.02 – 01.03.2017, "Red – Bar Яма",
готель "Закарпаття", м. Ужгород.

Що означає імпорт та експорт в інтимному досвіді переживання подій, у визначенні, де починається та закінчується точка легальності свободи?
"Довір мені свій імпорт" це дослідження кордону через біографічну складову художниці у встановленні самоідентифікації. Кордону, як матеріального, іноді інсценованого, іноді турбулентного явища.
Це серія проектів та інтервенцій, вигаданих правил соціальної гри, саркастичних посилань через призму жорстких дискримінаційних законів ЄС.
Перформанс Double Bubble адресує фільм Ульріха Зайдла, "Імпорт Експорт", який був частково знятий в Ред барі готеля «Інтурист Закарпаття». Ульріх Зайдл, який виявився моїм сусідом у Відні, дав свою згоду на використання фільму в рамках виставки та є офіційно запрошений долучитись до акції.

 

Ми у соціальних мережах

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (066) 684-30-70
Телефон:

+38 (097) 254-80-81

Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Готель Гостиница Новости Аліна Соколова, “Довір мені свій імпорт”