Індивидуальним клієнтам

Ознайомтесь з нашими номерами та оберіть найзручніший. Детальніше ...

Ресторан

Скуштуйте найкращі взірці закарпатської та європейської кухні у нашому ресторані або ж отримайте насолоду від горнятка ароматної кави у лоббі-барі! Детальніше ...

Тури та групові замовлення

Стандартні програми та дизайнерські маршрути згідно до будь-яких Ваших побажань для цілорічного відпочинку. Детальніше ...

“ВІТАЄМО ВДОМА!”

Відчуйте атмосферу радості та гостинності у самісінькому центрі Ужгорода.

Наш готель володіє найбільшим номерним фондом в Ужгороді та знаний багаторічними традиціями свого відмінного сервісу! Впродовж багатьох років ми є лідерами за співвідношенням ціна/якість! “Інтурист-Закарпаття є найкращим вибором для Вас!

Останні новини

Срібний мольберт 2017

srib-molbert-2017-01

З 25 по 29 квітня на гостинній закарпатській землі зустрілися молоді митці, щоб проявити найкращі здібності, ділитися вміннями й опановувати нові знання, змагатися й перемагати у рамках найпотужнішого молодіжного мистецького заходу в Україні!

Упродовж тижня на конкурсних локаціях зустрінуться різні художні школи і творчі напрями, нові віяння та класичні інтерпретації. Десятки молодих талановитих людей із різних куточків України зможуть показати себе, отримати колосальний досвід і водночас поділитися своїм.

Засновники та організатори заходу – культурно-мистецька фундація "BROVDI ART" спільно з експертами, митцями, науковцями, мистецтвознавцями провели належну роботу для того, щоб це мистецьке свято відбулося. Щиро віримо, що "Срібний мольберт" виконає свою основну місію – створить майданчик для виявлення й підтримки юних талантів, дасть поштовх для їхнього творчого зростання і самовираження!

Тож щиро запрошуємо в місто сакур для творчості, натхнення й вагомих здобутків!

Дякуємо, що обрали для проживання готель "Iнтурист-Закарпаття"!

srib-molbert-2017-02

srib-molbert-2017-03

srib-molbert-2017-04

srib-molbert-2017-05

Ми у соціальних мережах

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (066) 684-30-70
Телефон:

+38 (097) 254-80-81

Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Готель Гостиница Новости Срібний мольберт 2017