Історія готелю

 Далекий 1979 рік. У центрі Ужгорода за рекордно короткий термін — 30 місяців виникає, наче за манівцем, красень-готель “Інтурист-Закарпаття”. На той момент це було диво і високий взірець архітектурної творчості угорських, чеських, українських будівельників, а такоє майстрів закарпатської народної архітектурної творчості. Готель заслужено вважався одним з найбільших та найсучасніших туристичних комплексів в Україні і, що вже точно, найбільшим у Закарпатській області. За лічені роки слава готелю поширилась всім колишнім Радянським Союзом. І на те були підстави — відмінний персонал, чудовий, сучасний ресторан, найкращі страви чеської, угорської, російської та української кухонь, першокласні за комфортом та кістю обслуговування номери, маса розваг — все це містилось в одній будівлі готелю “Інтурист-Закарпаття”. Готель притягував до себе гостей та відпочивальників наче магніт і найбільш вживаною фразою працівників рецепції була “Вибачте, номерів немає”. Колектив підприємства протягом 5 років (1988-1992) був переможцем Всесоюзного соцалістичного змагання колективів та організацій Деркомтуризму СРСР з нагородою перехідногоЧервоного Прапора ЦК КПРС, Ради міністрів СРСР та ін. Дана нагорода вважалась однією з найбільш значних в СРСР. І так тривало довгий час. З року в рік славні традиції гостинності, можливості кухні та майстерність поварів ресторану, високий рівень обслуговування, якість проживання покращувались зусиллями працівників, які пишалися можливістю працювати в готелі “Інтурист-Закарпаття”.

Потім настав спад. Під час розпаду СРСР багато подібних туристичних комплексів по всій Україні були залишені напризволяще. Так, нажаль, сталося і з готелем “Інтурист-Закарпаття”. В 90-і роки готель все ще працював, приймаючи туристів за інерцією, але вже відутньою була родзинка, що надавала готелю його славу та популярність. Готель потребував дбайливого ставлення, гсоподарського підходу до всього, вирішення проблем для забезпечення потреб своїх гостей, для того, щоб і надалі вважатися найкращим та найкомфортнішим готелем Закарпаття.

І ось, після досить довгого застою, готель «Інтурист-Закарпаття» знову ожив. Сьогодні, поступово, рік за роком готель «Інтурист-Закарпаття» повертає собі колишню славу. Ціною великих зусиль і копіткої роботи готель набуває свого колишнього вигляду і слави, високого рівня комфорту, проживання та обслуговування.

У максимально короткий термін в готелі проведено реконструкцію номерного фонду, відреставровані більше 60 номерів, які поєднують сучасний дизайн і можливості комфортного відпочинку. Також відреставровано кілька ексклюзивних номерів категорії «Супер-люкс». Оновлення номерного фонду проходить постійно. Відбулася реставрація вхідної групи, рецепції, багатьох адміністративних і робочих приміщень. Встановлено нову, сучасну котельню, яка забезпечує готель гарячою водою цілодобово, незалежно від міського водопостачання. Введено в експлуатацію два нових ліфти системи «Отіс» - найкомфортнішв та найбезпечніші ліфти в світі.

Також, в готелі відбулося багато сучасних нововведень. Це і робота туристично-інформаційного центру, робота відду в'їзного туризму. ГТК «Інтурист-Закарпаття» ставав «Кращим турагентом Закарпаття» з 2006 р. по 2008 р. на Міжнародній туристичній виставці «Тур'євроцентр - Закарпаття». Окремим видом послуг розвивається конференц-сервіс готелю, який представлений сучасним конференц-залом на 120 чоловік, проведенням кава-брейків та бізнес-ланчів, обідів, розважальних заходів.

Розширено можливі послуги для гостей і відпочиваючих: косметологічний кабінет, салон-перукарня, більярдний клуб, перший в Ужгороді прокат автомобілів, обмін валют, автостоянка, що охороняється.

Окремим моментом можна виділити Програму лояльності для постійних гостей готелю, завдяки Програмі лояльності, гості зможуть отримати більше комфорту та можливостей і великі знижки на проживання, інші послуги.

Багато уваги приділяється навчанню службовців та персоналу готелю. Ввічливість, чемність, благодушність і комфорт кожного гостя - ось заповіт кожного співробітника готелю «Інтурист-Закарпаття».

Таким чином, з року в рік готель оживає, набуває колишнього вигляду і своєї популярності. Все більше і більше гостей довіряє йому свій відпочинок і комфорт. І готель, вірнтй своїм традиціям і добрій славі, запрошує всіх відчувати себе тут як вдома - «Ласкаво просимо додому!»

 

Ми у соціальних мережах

Facebook     

Instagram  

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (099) 277-77-11
Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Про нас Історія готелю