Етнотур

Етнотур "ЗОЛОТЕ КІЛЬЦЕ У ЦЕНТРІ ЄВРОПИ"

etnotour

 

День 1

Зустріч на вокзалі. Поселення в готелі.   Екскурсія по центру міста: будівля колишньої хасидської синагоги (1905),   палац Фріда (1910), вулиця Корзо, старовинний католицький костел Святого   Георгія, шедевр архітектури - Хресто-Воздвиженський греко-католицький собор.

- Ужгородський замок, заснований в кінці IХ   століття слов'янським князем Лаборцем. Сьогодні тут розташовується вельми   цікава і різноманітна експозиція Закарпатського краєзнавчого музею.

- Відвідування Закарпатського музею народної   архітектури та побуту під відкритим небом.

- Обід. Кращі страви закарпатської кухні

- Дегустація вин в приватному винному залі   «Шардоне».

- Набережні річки Уж, найдовша липова алея   Європи - незабутня вечірня прогулянка.

- Екскурсія і вечеря у веселому музеї-корчмі   «Деца у нотаря».

День 2

Сніданок в готелі. Відвідування Мукачівського   замку «Паланок», заснованого приблизно в IX столітті - пам'ятки історії та   фортифікаційної архітектури (XIV - XVIII ст.).

- Пішохідна екскурсія по старовинному м.   Мукачево:

- Костел св. Йосипа (XIV ст.);

- Білий палац князів Ракоці (XVI - XVII ст.);  

- Міська ратуша (початок XX ст.);

- Інші пам'ятки архітектури і скульптури.

Обід. Кращі страви закарпатської кухні.

- Мукачівський православний монастир   (відповідна форма одягу).

- Екскурсія в палац австрійського графа   Шенборна (санаторій «Карпати»). Прогулянка навколо прекрасного палацу і   озера.

- Сент-Міклош - замок любові (XV століття).   Цікава екскурсія по старовинному замку, в якому зародилася велика любов, що   змінила історію цілих держав. Сент-Міклош був місцем романтичних зустрічей   могутньої княгині і молодого графа, повсталого проти імперії.

- Повернення в Ужгород.

День3:

Сніданок. Переїзд в Берегово-етно батьківщину   угорського населення краю. Прогулянка поцентру Берегово, ознайомлення з   угорською культурою. Берегово - старовинне місто, що знаходиться недалеко від   угорського кордону, який вважається центром угорської культури і столицею   виноробства Закарпаття. Пішохідна екскурсія, ознайомлення з угорською   культурою, історико-архітектурними пам'ятками:

- Римсько-католицький костел XII століття,   знищений татарами в 1241 році, відбудований у 1370, відновлений в 1846;

- Величезний палац комітатського суду (1908 -   1909 рр.., Арх. Ференц Яблонський), нині Закарпатський угорський педагогічний   інститут;

- Прекрасний Графський палац (1629)   Трансильванського магната Габора Бетлена;

- Реформатська церква (1552);

- Будівля   готелю «Левиний двір» (XVII століття);

- Казино-ресторан «Золотий павич» (початок ХХ   століття);

- Старовинний міст через річку Верке.

Переїзд в Косино.

- Відвідування термального басейну

День 4

Сніданок. Переїзд до Водяний кузні «Гамора» -   єдиної в Україні (с.Лисичево Іршавський район). Після Переїзд в Велятин.

- Термальні басейни й ванни водолікарні   «Теплі води» розташовані поруч з Хустом. Лікувальна термальна, борна і   борно-хлоридна мінеральна вода (+30-58 градусів), яка використовується у   водолікарні, видобувається із свердловини глибиною 100 м і відрізняється   високим вмістом йоду. Термальний басейн обладнаний для цілорічного прийняття   ванн. Використовується для лікування органів опорно-рухового апарату,   нервової системи, серцево-судинних і гінекологічних захворювань. Після такої   ванни відмінне самопочуття довгий час. (На період цвітіння Долини нарцисів,   поїздка на термальні басейни в Велятино замінюється на поїздку на Долину   нарцисів)

- Відвідування сироварні в селі Нижнє Селище.   Тут за старовинною швейцарською технологією роблять одні з кращих екологічно   чистих сирів в Україні. Туристів чекає захоплююча екскурсія, під час якої   можна дізнатися все про сир, а також спробувати на смак і купити різні сорти   Селиська сиру: «Нарцис»; «Хуст»; «Селісскій».

Обід в "Колібі опришків". Кращі   страви закарпатської кухні.

- Переїзд в село Іза, де можна побачити і   придбати унікальні вироби народних майстрів з виноградної лози.

- Екскурсія по унікальній фермі за селом Іза,   де чудово прижилися плямисті олені. Ці чудові тварини настільки звикли до   людей, що їдять з рук, і охоче фотографуються з туристами.

- Повернення в Ужгород.

День 5

Завтрак.Виезд з Ужгорода.

- Переїзд в Пилипець (Міжгірський район) до   мальовничого водоспаду Шипіт. По дорозі туристи побачать прекрасну гірську   панораму, дізнаються старовинні легенди і перекази таємничих Карпат.

- Неподалік від Шипота підйом на крісельній   канатній дорозі на альпійські луки Боржави на гору Гимба, звідки   відкривається дивовижний панорамний вид на Карпати. Висота гори - 1300м над   рівнем моря, довжина дороги -1600 метрів, час підйому - 15 хвилин.

- Обід в колибі. Для повноти вражень   рекомендуються найкращі страви закарпатської кухні.

- Екскурсія в Міжгірський національний   заповідник до високогірного озера Синевир.

- Екскурсія в реабілітаційний центр для   ведмедів. Побудований він посеред Карпатських гір на Міжгірщині. Його площа   14 га. Розрахований притулок на тридцять ведмедів. Кожному облаштували   персональну барлогу, яка нічим не відрізняється від природної. Барлогу вириті   в землі, покриті зсередини мохом і корінням. На території центру є кілька штучних   озер, де ведмеді купаються. Щоб тварини не виходили за межі притулку, їх   охороняє електронний пастух: паркан, по якому проходить слабкий струм.

- Повернення в Ужгород.

ВАРТІСТЬ ТУРУ розраховується індивідуально!

ВАРТІСТЬ пакета включає:                                             Додатково оплачується:

  • трансфер
  • послуги гіда та транспортника згідно з програмою
  • проживання в готелі (включаючи сніданок)

--вхідні квитки

-дегустації

-харчування

Для більш детальної інформації:

ГТК «Інтурист-Закарпаття»

Ужгород

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38 099-305-33-00

Ми у соціальних мережах

Facebook     

Instagram  

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (099) 277-77-11
Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Туризм Етнотур