Туризм та відпочинок у Закарпатті

 

Туризм в Закарпатье

Для мандрівника Закарпаття - захоплююча книга, сторінки якої сповнені чарівних легенд, героїчних історій, сонячної дійсності. Де б не пролягав його маршрут - серед затягнутих сонним маревом виноградників Закарпатської низовини з її історичними «укріпленнями» - замками Ужгородським, Середнянським, Мукачівським, Хустським; по запаморочливих серпантинах гірських доріг; уздовж прозорої та дзвінкої, як звук арфи, стрімкої Латориці; по багатоколірній килиму полонин,що пахнуть медом - вже на другий день подорожі він відчує, як благотворні, цілющі сили природи виганяють з нього втому, пригніченість, залишки стресу, як стає глибоким і спокійним його дихання, світлими і радісними думки, легким і пружним крок.

І коли на зміну заклопотаності приходить радісне збудження - почуття, настільки знайоме романтикам і мандрівникам, в душі його починають звучати срібні труби, що кличуть відкривати, пізнавати, бачити ...

Відділ бронювання і в'їзного туризму «Інтурист-Закарпаття» пропонує широку екскурсійну програму для груп та індивідуальних туристів і запрошує Вас скористатися послугами готелю для ознайомлення з нашим краєм.

Сумлінність наших співробітників і надійність партнерів стануть запорукою того, що Ваш відпочинок буде безтурботним, а вражень від проведеного відпустки Вам вистачить до наступної поїздки.

Екскурсії по місту та області, поїздки за кордон, повний пансіон обслуговування туристів на маршруті, змістовна культурна програма, індивідуальний діловий туризм, послуги кваліфікованих екскурсоводів та досвідчених інструкторів пішохідного та гірськолижного туризму - все це ми готові надати нашим клієнтам.

  


Відділ бронювання і активних продажів

«Інтурист-Закарпаття» пропонує:

 

Для кожного з гостей комплексу - індивідуальний підхід,

Тут із задоволенням вислухають кожного і обов'язково допоможуть!

Ми завжди раді приділити Вам увагу!

 

Ми у соціальних мережах

Facebook     

Instagram  

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (099) 277-77-11
Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Туризм Чому Закарпаття