Новини ГТК "Інтурист-Закарпаття"

17-20 листопада - свято молодого вина “Закарпатське Божоле” в місті Ужгород !

bozhole2016

17-20 листопада 2016 року у культурно-історичному центрі "Совине гніздо", м. Ужгород, навпроти міськадміністрації, проходитиме свято молодого вина "Закарпатське Божоле".
Урочисте відкриття фестивалю відбудеться 17 листопада о 19.00, на перетині вулиць Корзо та Волошина.
Метою фестивалю є представити авторське, якісне вино від закарпатських приватних виноробів.
Організатори заходу повідомляють, що цьогоріч не ставили за мету зробити фестиваль з точки зору учасників масовим, а робили акцент на якості представленої учасниками продукції. Саме тому, відбір учасників ішов по чітким і визначеним критеріям, спрямованих на якість. До виноробів, які беруть участь у фестивалі, поставили чіткі вимоги. Зокрема, заборонено привозити вина сортів Ізабелла, Делавар, Лідія, Ноа та інші, а також плодово-ягідні вина. І це має бути виключно молоде вино - цьогорічного врожаю, зібране у серпні-вересні.
«Закарпатське божоле» постане в оновленому вигляді, з новими родзинками та основним пріоритетом – повага до споживачів, справжніх поціновувачів вина, у яких буде широкий вибір та можливості для оцінки вина. Це чи не єдиний фестиваль на Закарпатті і взагалі на теренах України, де тільки споживач визначатиме найкраще вино» - наголошує голова Спілки виноградарів і виноробів Закарпаття Олександр Ковач.

Ми у соціальних мережах

Facebook     

Instagram  

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (099) 277-77-11
Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Готель Новини 17-20 листопада - свято молодого вина “Закарпатське Божоле” в місті Ужгород !