Індивидуальним клієнтам

Ознайомтесь з нашими номерами та оберіть найзручніший. Детальніше ...

Ресторан

Скуштуйте найкращі взірці закарпатської та європейської кухні у нашому ресторані або ж отримайте насолоду від горнятка ароматної кави у лоббі-барі! Детальніше ...

Тури та групові замовлення

Стандартні програми та дизайнерські маршрути згідно до будь-яких Ваших побажань для цілорічного відпочинку. Детальніше ...

“ВІТАЄМО ВДОМА!”

Відчуйте атмосферу радості та гостинності у самісінькому центрі Ужгорода.

Наш готель володіє найбільшим номерним фондом в Ужгороді та знаний багаторічними традиціями свого відмінного сервісу! Впродовж багатьох років ми є лідерами за співвідношенням ціна/якість! “Інтурист-Закарпаття є найкращим вибором для Вас!

Останні новини

Виставка "Архітектура Ужгорода Австро-Угорської доби"

architectuz

 

2 червня в м.Ужгород відбудеться відкриття виставки «Архітектура Ужгорода Австро-Угорської доби»

Місце проведення: винний льох «Совине гніздо»
Запрошуємо всіх, такого ви ще точно ніде не бачили і не чули :)

Пріквел до виставок «Міжвоєнна архітектура Ужгорода (1919-1939)», яка відкрилася в «Совиному гнізді» 15 жовтня, а подивитися її можна було протягом кількох місяців потому, та виставки-флешмобу «Врятувати Ужгород», яка відбудеться 1 червня о 13-й на Волошина.

Двоє відомих дослідників ужгородської спадщини – Олег Олашин та Ліна Дегтярьова,
три місяці невтомних досліджень,
сотні прочитаних статей на 4-х мовах,
і все це для того, щоби розповісти вам найцікавіші подробиці про будівлі, а з ними і життя Ужгорода в кінці XIX – початку XX століття.

Перед відкриттям виставки – коротка лекція Олександри Сладкової, керівника відділу урбаністики ЛКП "Інститут просторового розвитку" зі Львова. Вона поділиться досвідом громадських проектів із захисту культурної спадщини і розповість, що робити, якщо ви бачите, що цю спадщину хтось руйнує.

Запрошуємо всіх, такого ви ще точно ніде не бачили і не чули :)

Серію вуличних виставок проводить Мистецький центр «Кубло» (ГО «Асоціація сприяння освіті та культурі «ЛІК») у рамках проекту з актуалізації культурної спадщини «Ми місто». Міжнародний проект CHOICE (Cultural Heritage: Opportunity for Improving Civic Engagement – Культурна спадщина: можливості для покращення громадянської активності) відбувається за підтримки Європейської асоціації для місцевої демократії ALDA, проект фінансується Європейським Союзом.

Ми у соціальних мережах

Ми на зв'язку 0-24

0 - 24
Телефон: +38 (066) 684-30-70
Телефон:

+38 (097) 254-80-81

Факс:

+38 (0312) 67-24-10

 

 

Ви тут: Головна Готель Гостиница Новости Виставка "Архітектура Ужгорода Австро-Угорської доби"